Zpověď pražského Casanovy 4 - o jeho ženě

8. září 2009 v 0:36 | it

Písmo je tady na něktrých místech rozmazané a tak mi napadá, že to budou asi zaschlé slzy jeho ženy... Tak si to přečteme? Ale je mi z toho docela úzko:

Napadá mi, že bych měl napsat co se mi na mé ženě nelíbí. Třeba vehementně prosazuje svůj názor jakoby jí mělo jít o život. Taky je skálopevně přesvědčená, že mi vidí do hlavy jakobych byl otevřená kniha. Tak v tom je na omylu určitě. Když se hádáme, taky neví kdy má přestat. A ty její dedukce! Vlastně mi denně leze na nervy a dlouho v její přítomnosti nevydržím.
Když to tak vezmu, je to proto že zestárla. S mladejma holka ožiju a pak se mi nechce ani domů. Když vidím ten její výraz, tak ztratím veškerou chuť do života. Ty starý ženský jsou vlastně takový zapšklý. Měly by si to uvědomit.
Problém taky je, že s ní musím opatrně. Je vztahovačná. Postrádá smysl pro humor. Ale která ženská ho má? Taky je na sex líná. Ale to taky není jediná. Někde jsem četl, že u muslimů je pro ženu trestné, když starýmu odmítne sex. Ale ten si já stejně najdu jinde.

Dál tam bylo ještě několik vět, ale ty byly černě zamazané. Jestli to bylo od něho nebo od ní? No to je vlastně jedno. Pro dnešek končíme, zítra si přečteme co napsal dál...


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 dajusska dajusska | Web | 8. září 2009 v 10:50 | Reagovat

ahojky máš zajímavý bloček

2 chaotic-kitty-4ever chaotic-kitty-4ever | Web | 8. září 2009 v 21:24 | Reagovat

fúúj normálne mi je blbo..a zle..ako toto mohol napísať o svojej žene s ktorom al možno deti to neviema a niekedy dávno podľa tohto článku ju mal aj rád..teraz sa mi to tak nezdalo že by ju nijako extra miloval keĎ "zostarla" ..nechápem ho... 8-O  :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama