Zpověď pražského Casanovy... č.22 -Alenka potřetí

8. listopadu 2009 v 2:04 | it |  Zpověď pražského Casanovy

Sejde z očí, sejde z mysli. Byl jsem na pár dní v Praze a vidím, že jste na mne zapomněly. Takové nevěrné jsou jen ženy. Jenom Hašlerce se po mně stýskalo... taky ji mám rád. No a přestože jste se tak falešný holky máte tu další pokračovaní Zpovědi a samozřejmě jak jinak, o Alence:


Ale ještě se jednou musím vrátit k Alence. Že byla nymfomanka, to už asi každej poznal. Dokonce i prohlídka u doktora ji rajcovala. Přitom to byla holka z dobré vážené rodiny.
Její otec byl universitní profesor a matka v domácnosti. Vila ve Střešovičkách. Sama měla středoškolské vzdělání, ale to by zase nebyla ona, kdyby se musela nudit někde v kanceláři. Zařídila si stánek se zeleninou a ovocem v Bráníku na konečný a byla radost ji pozorovat, jak brala lidi na hůl.
"Tak to máme paničko… ale vy mate hezkého pejska…." Hodila banány na váhu a bleskově řekla cifru.
"Jak ty to vlastně děláš, že tak rychle počítáš?" zeptal jsem se Alenky, když ta babka odešla. Ta váha byla z minulého století, vážila jen kila a deka, nic víc.
"Ty chytráku," řekla Alenka. "Já vůbec nepočítám. Odhadnu, něco přidám a řeknu k tomu ještě nějaký drobný, aby to vypadalo, že je to na halíř, tak."
"A co když počítá s tebou?"
"Nemá čas, protože se jí dívám do očí a mluvím na ni, ty rozumbrado."
Nakonec, obvykle, když se ta fronta ztenčila, jsem přišel na řadu já… nedělala si z těch lidí žádnej problém.
"Musím na záchod…," řekla a zatáhla roletu. A ty babky, myslím si, počkaly rády. Sice žádné divadlo neviděly, ale zato víc slyšely. Asi se nenudily.
Když jsem ji potom vezl domů, tak toho ještě pořád neměla dost. Nejdřív přišel na řadu svetr, pak podprsenka… a měla pak z těch čumilů na chodníku takovou dětinskou radost, že už ji nic nemohlo zastavit. No a já nemohl bránit, protože jsem držel volant.
Alenko poznáváš se? Co takhle mně zavolat?


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Blondie Blondie | Web | 8. listopadu 2009 v 11:18 | Reagovat

Nvm co se děje :o) Já musím jíst sobotní a nedělní obědy s rodiči, takže si nemůžu vymýšlet :o) Tu večeř jsme sice mohla vynechat, ale blo to moc dobré. Možná je to tím, že nikomu se nedaří a tak na to každej začíná kašlat... Tak jako já, po třech měsících 1 kg dole dobrý no :D Ale vím, že si za to můžu sama...

2 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 8. listopadu 2009 v 11:20 | Reagovat

ou.. Alenka je vážně zvláštní slečna.. x)) a neboj, nezapomněla jsem na tebe, to snad ani nejde.. x)) přijď co nejdřív na ICQ, snad jsi už ten zpropadený vir odstranil.. :-) měj se fayn.. :-) a těším se, až zase pokecáme.. :-)

3 miss-sweetie miss-sweetie | Web | 8. listopadu 2009 v 11:32 | Reagovat

Já na tebe nezapomněla, neboj ;-) Fešanda? jéé tak to moc děkuju :-) Jinak koukám, že ta Alenka je pěkný šídlo teda :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama