Březen 2011

A tak si říkám proč zrovna já?

26. března 2011 v 20:32 | it |  názory


Co jsem komu udělal, že jste nade mnou vynesli ten rozudek smrti. Vždyť jsem nikomu ani nezkřivilo vládek. Jsem jen růžové PRASÁTKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A chci ŽÍT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SAKRA.
-


Rozchod jak se patří

24. března 2011 v 15:28 | it |  co dal den

Co myslíte, měl by muž ženu obdarovat při poslední schůzce, když se s ní rozchází, květinami? Není to úchylné? Já to udělal, natrhal jsem ji fialky a ona je, se zaváním sice, přijala.

A to je vše, co jsem chtěl dnes říct.Nasadit na kůl

23. března 2011 v 18:08 | it |  názory


Nasadit na kůl, jako to bylo ve středověku, a veřejně. Mám na mysli trest pro úchyly, kteří znásilňují děti. Aby na vlastní kůži, přesněji řečeno prdel, si prožili jaké bolesti způsobili jinejm.

A jaký trest pro ty vraždili? Udělat jim to samé. Lámání kostí na kole, řezání za po kusech zaživa, pálit je, trhat je... a taky veřejně. A aby to nemusili platit daňoví poplatníci, vybírat na tyhle představení vstupné.

Tak by se vlastně i mnohé vyřešilo. Sadisti by si tam přišli na své a neměli by potřebu tak činit jinejm a za druhé by to každého, kdo by měl chuť něco nezákoného a úchylného udělat, určitě odradilo. Kdo má chuť se veřejně, před všemi známými, nechat takhle masakrovat?

A nakonec podivujete se nad mými návrhy namísto smrti? Takové tresty se opravdu ještě dnes konají v nejrůznějších muslimských zemích. A veřejně. Takže nic nového. A muslimové, tak jak jde vývoj, skutečně ovládne celej svět. Na to se těšte.
Jsou totiž víc plodné, takže stačí dvě nebo tři generace a zaplaví celý svět.Zdravé a nezdravé téma týdne kouření

19. března 2011 v 10:05 | it |  názory


Jistě víte co mám na mysli. Ale proberme nejdřív to kouření nezdravé, i kdy to zdravé může být taky nezdravé. Kouřil jsem už jako malé dítě a sbírali jsme nedopalky na ulici a dělali si z toho cigára sami. Dneska to vidím taky, ale převážně už jen u dospělejch, protož nám to vláda pořád zdražuje. Ale jak jsem zjistil, je dobrej trik, jak si v kouření přijít na své a nestojí nás to ani floka. Přece stačí jít v závěsu za někým, kdo kouří, na ulici a máme tu lahodnou omamnou chuť hned. A dokonce jako správní labužníci poznáme i nejrůznější značky. Je něco lepšího? No řekněte?

A to zdravé nezdravé kouření? O tom si řekneme zase někdy příště. Tak si aspoň to první pěkně užijte.
-

Prší prší jen se leje kam koníčky pojedeme

18. března 2011 v 11:17 | it |  co dal den

Pojedeme na luka až kukačka zakuká.

Takže kukačka už zakukala, ale pršet ještě nepřestalo. A víte co je na dešti nejkrásnější? Mokré stdentky.