Říjen 2014

Noční Praha

15. října 2014 v 7:30 | it |  co dal den

Na oběd mně nejdřív pozvala M....a a jedli jsme zapékané brambory s brokolici.

Když jsem kolem šesté na Staromáku fotil kaluže, tak tyhle holky prej že ještě neviděly, že by si někdo nabíral vodu do foťáku. Tak tady jsou ty fotky těch holek z... teď nevím odkud. Zapomněl jsem... jo vlastně ze Šumperka a byly takové divoké, ale i hezké.
Fotky nevidíte? Já taky ne, protože nemám program na jejich zmenšení.

Pak na Karlově stála Španělka a nechala si od turistů podepisovat vystrčené těhotenské bříško. To bystě chtěli vidět.

Pak jsem se zastavil u P...y a byla moc ráda, že mne vidí. Na náplavce připravují Prahu ve světlech, která bude ve čtvrtek a na Václavském náměstí je nové uliční divadlo. Lidé koukají z oken se sluchátky na uších a herci hrají přímo na ulici. Pak tam proběhli i Krišňáci. Samozřejmě takly fotku mám, kterou si můete zatím jen představit.

Domů mi pak volala D...r, že nechala mobil doma na stole a proto moji sms neviděla a na rande nepřišla. Tak jsme to posunuli na pátek. Jo den změnil, že by přišla na rande a nemusel jsem bloumat po Praze sám. .

Takže takový byl můj den a jak se vám líbily ty fotky?

.

I den bez žen si dovede člověk užívat

9. října 2014 v 23:33 | it |  co dal den

Jelikož jsem po tom očkování nechtěl nikoho nakazit, chodil jsem po Praze sám a nijak mne to nermoutilo. Nakonec tak sám jsem docela nebyl. Zavolala mi D...r a měli jsme dlouhý rozhovor... od Karlova mostu až na Staroměstské náměstí... pak Celetou... Docela mne potěšilo, že na mne myslí. Volá už denně jako M...a a máme si i co povídat. Řeší teď nový byt a to se mi na ni i líbí, že dovede vzít svůj život do rukou na rozdíl od M...y a M...y. Mám teď s nima malej problém, že jsou obě na M a jak je pak rozliším. Poradíte?
To je Ema. Bohužel je rozostřená.


Moc často jsem sem nechodil, ale doufám, že to teď bude častěji. Bude mi to tu sloužit jako deník.

.